Crown Royale Magic Touch (Formuła 1) - Koncentrat -  437 ml
  • Obecnie brak na stanie

Crown Royale Magic Touch Spray koncentrat (Formula 1)  - dla ras o jedwabistym włosie 

Crown Royale Magic Touch to najlepszy spray wykończeniowy dla zwierząt wystawowych. Nadaje naturalnego blasku bez natłuszczania futra. Futro jest łatwe do wyczesywania i układania, całkowicie nie elektryzujące się. Crown Royale Magic Touch składa się z odżywek i silikonów, które zapobiegają plątaniu się futra. Można go używać codziennie do pielęgnacji futra, aby zawsze było ono w wyśmienitej kondycji wystawowej. Można go używać często, bo nie gromadzi się na włosie i nie obciąża go. W odróżnieniu od innych preparatów zawierających silikony, emuglator użyty w Magic Touch można z łatwością zmyć z futra szamponem.

Nie tłusty, nabłyszczający, antystatyczny spray, ułatwia rozczesywanie i nadaje tekstury futru. Preparat odżywia włos i nie obciąża go. Nie zawiera silikonów. Zapobiega i usuwa przebarwienia.

Sposób użycia: Koncentrat rozcieńczyć w proporcji 15 części wody na 1 część preparatu. W celu osiągnięcia większego połysku można użyć w proporcji 7 do 1.  Spryskać włos po kąpieli i wysuszeniu. Wyszczotkować. Używać tylko na czystym futrze. Do umycia futra polecamy szampony Crown Royale Biovite OB. 

Specjalna rada dla pudli: Spryskać włos i wyszczotkować aby łatwo usunąć lakier  

Usuwanie przebarwień przy oczach i nosie: Wspomaga działanie pudru Crown Royale Whitener. Rozcieńczyć preparat w proporcji 1:1 z wodą utlenioną. Nakładać wacikiem i pozostawić do wyschnięcia.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania