Dirrrtty Dirty Dog 236ml
  • Obecnie brak na stanie

Vellus Show Shampoo Concentrate

Szampon Vellus Show Shampoo Concentrate dobrze oczyszcza włos i skórę i szybko się  spłukuje. Naturalne składniki szamponu Vellus Show tworzą prawdziwy szampon wystawowy dla psów i kotów. Rozjaśnia biel futra, poprawia kontrastujące kolory, zapewnia wysoki połysk i działa kojąco na skórę. Vellus Show Shampoo Concentrate to szampon o niskim pienieniu i dogłębnie czyszczący. Dla jedwabistych długich futer rozcieńczyć 10 części wody na 1 część koncentratu. Dla futer szorstkich, rozcieńczyć 20 części wody na 1 część koncentratu. Dla plam miejscowych użyj koncentratu. Nie zawiera oleju i lanoliny.

Zastosowanie: futro od jedwabistego po gładkie, rasy takie jak Yorkshire Terrier, Maltańczyk, Lhasa Apsos, Silky Terrier, Shih-Tzu i inne podobne rasy cechujące się włosem od jedwabistego do gładkiego - rozcieńczyć w stosunku 10:1 (10 miarek wody i 1 miarka koncentratu szamponu). Namydlić futro, a następnie dokładnie spłukać.

Futra sztywne, szorstkie i z podszerstkiem - rozcieńczyć w stosunku 20:1 (20 miarek wody i 1 miarka koncentratu szamponu). Namydlić futro, a następnie dokładnie spłukać. Po wykąpaniu psa w szamponie, nałóż odżywkę „Show Conditioning Concentrate” rozcieńczoną w odpowiedniej proporcji.

Plamy z moczu - w celu usunięcia plam z moczu, nałóż koncentrat (nie rozcieńczony) na mokrą lub suchą szatę psa w miejscach występowania plam. Możesz nałożyć koncentrat na plamy z moczu podczas kąpieli lub możesz nałożyć koncentrat na suchą szatę i pozostawić go na plamach aż wyschnie. Poczekaj kilka godzin a następnie dokładnie spłucz. Powtarzanie tych czynności przez pewien czas, spowoduje, że plamy z moczu znikną.

Plamy pod oczami - nałóż koncentrat szamponu na palec lub opuszek palca i delikatnie nałóż na plamy, uważając przy tym, aby koncentrat nie dostał się do wewnętrznych kącików oczu. Wystarczy naprawdę niewielka ilość. Nałóż na suchą szatę i pozostaw do wyschnięcia na kilka godzin. Następnie dokładnie spłucz. Szampon „Show Concentrate” jest bezpieczny i bardzo delikatny dla szaty i skóry.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania