Bene-Bac Plus Gel 15g
  • Obecnie brak na stanie

Bene-Bac® Plus Pet Gel

Bene-Bac® Pet Plus Gel jest smacznym i łatwym w podawaniu  żelem w postaci tubki 1-gramowej lub strzykawki 15-gramowej, zawierającym skoncentrowane fruktooligosacharydy i żyjące, naturalnie występujące mikroorganizmy. Bene-Bac® Plus Gel jest zalecany w każdym momencie, gdy zwierzę doświadcza zmiany w żywieniu lub w warunkach środowiska.

  • Zawiera siedem kapsułkowanych w tłuszczu rodzajów mikroorganizmów występujących w przewodzie pokarmowym małych ssaków (Lactobacillus casei, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Enterococcus faecium, Bifidobacterium bifidum, Pediococcus acidilactici).
  • Zapewnia pomoc przy zmieniających się warunkach, w tym: u noworodków, w hodowli, po zabiegach operacyjnych, w antybiotykoterapii, przy przejściu z mleka matki na stały pokarm, przy zarobaczeniu, w podróży, przy zmianie domu
  • Gwarantowane 20 milionów jednostek tworzących kolonie (CFU) na gram bakterii zdolnych do życia
  • Zaleca się jako część programu zarządzania dla wszystkich zwierząt poddanych niekorzystnym warunkom
  • Rekomendowany dla żywionych ręcznie sierot, może być stosowany do regularnego podawania


Sposób użycia:
noworodek: 1/4 do 1/2 grama przy urodzeniu; pół grama na dzień 3, 5 i 7 oraz przy odstawieniu od mleka matki.
Ręcznie karmione sieroty: dawka zwiększona z 1/2 do 1 grama w dniach 7, 14 i przy wprowadzeniu stałego pokarmu.
Po odstawieniu od piersi i starsze: 1 gram na 4,5 kg masy ciała. Jeden dodatkowy gram na każde 4,5kg masy ciała do 22,5 kg. Użyj żel 2 razy w odstępie 3 dni. Podawać doustnie lub zmieszać z pokarmem.

Informacje ogólne: Podać wskazaną dawkę gdy zwierzę pierwszy przybywa do domu; podczas podróży (przed wyjazdem i po przyjeździe); jedną do dwóch godzin po odrobaczeniu; przy urodzeniu; przed suplementacją lub karmieniem noworodka; przy przejściu na stały pokarm; gdy wystąpią zmiany w diecie; po wskazaniu przez lekarza weterynarii, jeśli zwierzęta są leczone antybiotykami. Jeśli biegunka lub jadłowstręt (utrata apetytu) nie ustępuje, należy skontaktować się z weterynarzem.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania