Bene-Bac Plus proszek 454g
  • Obecnie brak na stanie

Bene-Bac® Plus Pet Powder

Bene-Bac® Plus Pet Powder zawiera skoncentrowane fruktooligosacharydy i żyjące, naturalnie występujące mikroorganizmy. Bene-Bac® Plus jest zalecany w każdym momencie, gdy zwierzę doświadcza zmiany w żywieniu lub w warunkach środowiska.

  • Zawiera siedem kapsułkowanych w tłuszczu rodzajów mikroorganizmów występujących w przewodzie pokarmowym małych ssaków (Lactobacillus casei, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Enterococcus faecium, Bifidobacterium bifidum, Pediococcus acidilactici).
  • Zapewnia pomoc przy zmieniających się warunkach, w tym: u noworodków, w hodowli, po zabiegach operacyjnych, w antybiotykoterapii, przy przejściu z mleka matki na stały pokarm, przy zarobaczeniu, w podróży, przy zmianie domu
  • Gwarantowane 20 milionów jednostek tworzących kolonie (CFU) na gram bakterii zdolnych do życia
  • Zaleca się jako część programu zarządzania dla wszystkich zwierząt poddanych niekorzystnym warunkom
  • Może być stosowany do regularnego podawania

 
Sposób użycia: Początkowe karmienie: podać ilość wg tabeli poniżej w dniach 1, 3, 5 i 7, a następnie jedno karmienie tygodniowo aż do przejścia na stały pokarm. 

Masa ciała                                 Ilość Bene-Bac Plus
- poniżej 227g                -                  1/4 łyżeczki
- od 227g do 453g         -                  1/2 łyżeczki
- od 454g do 2,27kg      -                  1 łyżeczka
- od 2,27kg do 9 kg       -                  2 łyżeczki
-  powyżej 9kg               -                  3 łyżeczki

W słoiku znajduje się miarka o wielkości ¼ łyżeczki.

Do stosowania regularnego: Użyć powyżej zalecaną dzienną dawkę poprzez posypywanie proszkiem Bene-Bac Plus po wilgotnej lub suchej karmie. Wyrzucić nie zjedzoną karmę po nie więcej niż 8 godzinach i dokładnie umyć naczynia.

Informacje ogólne: podać ilość wg powyższej tabeli, gdy zwierzę po raz pierwszy przybywa do domu; podczas podróży (przed wyjazdem i po przyjeździe); jedną do dwóch godzin po odrobaczeniu; przy urodzeniu; przed suplementacją lub karmieniu noworodka; przy przejściu na stały pokarm; gdy wystąpią zmiany w diecie; lub wskazanych przez lekarza weterynarii, jeśli zwierzęta są leczone antybiotykami. Jeśli biegunka lub jadłowstręt (utrata apetytu) nie ustępuje, należy skontaktować się z weterynarzem.

Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym suchym miejscu. Chłodzenie nie jest konieczne.

 

<w:LsdException Locked="false" Priority="65" Name="Mediu

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania