Eye Envy Ear Cleaner & Dryer to zestaw do czyszczenia uszu u zwierząt w dwóch etapach. Zawiera płyn do czyszczenia ucha i płyn usuwający wilgoć po czyszczeniu oraz 10 płatków czyszczących.
 
Krok 1: Płyn do czyszczenia uszu:

Eye Envy Ear Cleaner jest przeznaczony do mycia uszu, usuwa nagromadzony wosk i zapobiegania infekcji ucha u kotów i psów. Zawiera tylko naturalne składniki, jest łagodny dla twojego zwierzaka, nie zawiera alkoholu i siarczanów, działa przeciwzapalnie, jednocześnie pomaga wyeliminować nieprzyjemny zapach uszu. Eye Envy Ear Cleaner jest wyposażony w opatentowaną silikonową końcówkę aplikatora do precyzyjnego dawkowania. Składniki aktywne: ekstrakt z winogron, ekstrakt z szczawiu kędzierzawego, ekstrakt z zielonej herbaty, olejek trawy cytrynowej, dokuzan sodu. 
Przeznaczony do użycia u kotów i psów. 

Krok 2: Płyn do usuwania wilgoci

Eye Envy Ear Dryer to drugi krok w pielęgnacji uszu Twojego zwierzaka. Pozwala usunąć nadmiar wilgoci i odżywia ucho po procesie czyszczenia. Usuwa pozostałości wosku i ogranicza jego gromadzenie się w przyszłości. Zawiera tylko naturalne składniki, jest łagodny dla twojego zwierzaka, nie zawiera alkoholu i siarczanów, działa przeciwzapalnie, nie zawiera barwników i substancji zapachowych. Eye Envy Ear Dryer jest wyposażony w opatentowaną silikonową końcówkę aplikatora do precyzyjnego dawkowania.
Aktywne składniki: żel z Aloe Vera, ziemia okrzemkową, rumianek, ekstrakt z drzewa herbacianego, olejek goździkowy, oraz echinacea.
Produkt przeznaczony do użycia tylko dla psów.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania