• -10,00 zł

Komplet kosmetyków serii Groomer's GOOP do pielęgnacji kotów i psów. Zawiera pastę odtłuszczającą GOOP o pojemności 396ml, szampon i odżywkę. 

Groomer's GOOP jest produktem który jest wybierany przez hodowców kotów jako pierwszy krok do doskonałej pielęgnacji wystawowej. Jest to wspaniały środek przeznaczony do odtłuszczenia futra długowłosych kotów i psów oraz usuwania tłuszczu z tłustego kocurzego ogona. Jest nie toksyczny, ulega biodegradacji. Wzbogacona formuła zawiera glicerynę, lanolinę, Witaminę E i Aloe Vera dla istotnego odżywienia skóry. Jest również doskonały do czyszczenia i wybielania łapek i kryzy.

Groomer's Goop Shampoo został specjalnie stworzony do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń z futra twojego zwierzaka. Pozostawia futro czyste, błyszczące i pełne objętości. Szampon ten czyści, odżywia i pozostawia świeży czysty zapach.

Odżywka pozostawia futro twojego zwierzaka w doskonałej kondycji, błyszczące i miękkie. Polecany do stosowania po szamponie Groomer's Goop. Odżywka ta odżywia, nawilża i pozostawia czysty świeży zapach.

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównania