Bye Bye Boo Boo Dog Spray - Pozbądź się swędzących podrażnień skóry 

Nawet najrozkoszniejszy pies może mieć sporadyczny problem ze skórą, który wymaga więcej uwagi… czegoś szczególnego, co pomoże mu wyzdrowieć i czuć się komfortowo. Kolekcję Bye Bye Boo Boo cechuje moc składników ziołowych współpracujących ze sobą, aby złagodzić dyskomfort psa.

  • Zatrzymuje cykl swędzenia przy kontakcie
  • Wspomaga proces gojenia
  • Idealny do hot-spotów, ukąszeń owadów, oparzeń słonecznych, podrażnień od maszynki do strzyżenia, swędzącego ogona, drobnych podrażnień skóry, uszu, ogonów i innych
  • Łagodzi i chłodzi
  • Bezalkoholowy


Nasz naturalny spray przeciw świądowi i hot-spotom Bye Bye Boo Boo dla psów działa samodzielnie lub z innymi składnikami kolekcji Bye Bye Boo Boo. Jest gotów do użycia,  - - rozpyl go na dotknięty obszar i powtórz w razie potrzeby.

Bezpieczny dla szczeniąt w wieku powyżej 12 tygodni. Nielecznicze, nie weterynaryjne preparaty do pielęgnacji wyłącznie do celów higienicznych. W przypadku uporczywych lub poważnych problemów skórnych skonsultuj się z weterynarzem.

Sposób użycia: 

  1.      Wykąp swojego psa szamponem  Bye Bye Boo Boo Dog Shampoo i wysusz stosownie do potrzeb
  2.      Kiedy pies jest zupełnie suchy należy spryskać środkiem Bye Bye Boo Boo Dog Spray na dotknięte obszary 
  3.      Nałożyć Boo Boo Butter na kłopotliwe miejsca, które wymagają więcej uwagi
  4.      Spryskać środkiem Bye Bye Boo Boo Spray tak, aby twój najlepszy przyjaciel był szczęśliwy i czuł się komfortowo

Uwaga: Spray nie jest lekiem ani sprayem weterynaryjnym. Przeznaczony jest wyłącznie do celów higienicznych. Producent nie gwarantuje, że ten produkt będzie leczył lub wyleczy jakiekolwiek lub i wszystkie schorzenia skóry. Jeśli Twój pies ma poważne lub długotrwałe problemy ze skórą, należy zasięgnąć porady lekarza weterynarii.

SKŁAD: woda, proteiny jedwabiu, gliceryna, aloes Barbadensis, liść eukaliptusa, napar z nagietka, żywokostu i rumianu, amodimetikon, zapach (botaniczna esencja z drzewa cedrowego, cyprysu i ylang-ylang), kwas cytrynowy.

Produkt dodany do porównania