Relax Cat Aromatherapy to delikatne połączenie bezpiecznych olejków eterycznych, które pomagają uspokoić kota: olejku z australijskiego drzewa sandałowego, neroli i rumianku. 

Koty mają wspólne wyzwalacze strachu, tak jak my. Niektórzy z nas są przerażeni pająkami, wężami, głośnymi wystrzałami, wysokościami, by wymienić tylko kilka z wielu. Typowymi wyzwalaczami dla kotów są jazda samochodem, psy, odkurzacze i burze. Zasadniczo koty stresują się przez wszelkie zmiany w ich życiu. Dla wielu kotów takie czynniki jak: zmiana kuwety, nowe zwyczaje opiekunów, nowi ludzie i oczywiście przeprowadzki, są dla kota niepokojące i mogą powodować wiele problemów emocjonalnych. Zamiast używać leków, oferujemy Relax Cat Aromatherapy, delikatne połączenie bezpiecznych olejków eterycznych, które pomogą uspokoić kota.  

Olejek neroli jest destylowany z małych, białych, woskowych kwiatów gorzkiej pomarańczy. Jest dobrze znany jako pomoc w łagodzeniu stresu i  obniżania ciśnienia krwi i poziomu kortyzolu. Australijskie drzewo sandałowe jest również znane ze swoich relaksujących i uspokajających właściwości, ale nie powoduje senności. Używamy australijskiego drzewa sandałowego uprawianego w sposób zrównoważony. Rumianek rzymski jest dobry na więcej niż filiżankę herbaty w porze nocnej. Znany ze swoich właściwości przeciwdepresyjnych i zmniejszających lęk, rumianek jest również znany ze swojej łagodności. Nośnikiem w sztyfcie jest olej z pestek winogron i olej ze słodkich migdałów.

Wskazówki dotyczące korzystania z Relax Cat aromaterapii:

Rozpocznij stosowanie przed lub na początku zdarzenia powodującego stres

Spray: lekko rozpyl mgiełkę na kota od uszu z powrotem (ale nie na twarz, koty tego nienawidzą) lub rozpyl mgiełkę na rękach i wetrzyj w swojego kota

Uspokój swojego kota w spokojny, delikatny sposób

Zastosuj ponownie, w razie potrzeby, aby zapewnić spokój Twojego kota

Użyj Relax Aromaterapia Cat Roll-on i Spray razem, aby wzmocnić wyniki

Produkt dodany do porównania