Vellus Satin Cream - krem satynowy do papilotowania, rozczesywania, wzrostu włosa i wykańczania fryzury

Zapewnia zdrowy wygląd i jednocześnie przyspiesza wzrost włosów, które uległy uszkodzeniu lub zniszczeniu. Działa także bardzo łagodząco i kojąco na skórę. Po nałożeniu krem stopniowo się wchłania i wysycha chroniąc włosy przed łamaniem się, przy czym należy podkreślić, że po wyschnięciu krem nie kruszy się i nie pozostawia białego proszku na szacie.

 

Jest idealnym produktem do papilotowania.

Weź niewielkie pasemko włosów suchych lub nawilżonych sprayem stabilizującym. Nałóż na nie krem satynowy i rozczesz je grzebieniem. Następnie ułóż je na bibułce, zagnij oba jej boki po kolei - zakrywając pasemko włosów, po czym pakiecik złóż na pół i jeszcze raz na pół i owiń gumką. Jeśli chcesz zdjąć papilota, delikatnie nawilż sprayem stabilizującym i rozczesz pasemko. Potrzebujesz naprawdę niewielką ilość sprayu, aby odpowiednio nawilżyć włos by go potem z łatwością rozczesać. Jeśli chcesz włosy ponownie nawinąć na papiloty, powtórz powyższe czynności, nakładając krem i nawijając pasemka na papiloty. Włos będzie już odpowiednio nawilżony ze względu na wcześniejsze spryskanie go sprayem stabilizującym. Wykąp psa po dwukrotnym nałożeniu papilotów.

 

Odkołtunia miejsca najbardziej narażone na plątanie się włosów

Wielu hodowców używa kremu satynowego aby ograniczyć powstawanie kołtunów w miejscach najbardziej na to narażonych. Zaleca się nakładanie kremu pod pachami psa i pomiędzy tylnymi łapami zwłaszcza przy rasach o długiej szacie. Jeśli nałożysz krem na te miejsca, szybko zauważysz, że będą się mniej kołtunić a ewentualne kołtuny będzie dużo łatwiej usunąć. Dodatkowo możesz po nałożeniu kremu spryskać te miejsca sprayem stabilizującym. To także znacznie ułatwi wyczesywanie ewentualnych kołtunów.

 

Wpływa na wzrost szaty

Używanie kremu satynowego razem ze sprayem stabilizującym wpływa na szybszy wzrost włosów. Używaj sprayu stabilizującego co drugi dzień na posmarowane kremem satynowym końcówki włosów. Możesz także nałożyć krem na miejsca najbardziej zniszczone i szorstkie i spryskiwać te miejsca sprayem co drugi dzień.

 

Idealnie nadaje się do wykończenia fryzury

Wielu hodowców ras o długiej szacie używa kremu satynowego do ostatecznego ułożenia prostej długiej szaty. Wystarczy użyć niewielkiej ilości kremu, delikatnie rozetrzeć go w dłoniach i przejechać dłońmi po zewnętrznej warstwie szaty. Następnie rozczesać szczotką lub grzebieniem. Krem jest stworzony na bazie wody, więc włosy będą wilgotne dopóki krem nie wyschnie. Rozczesz włosy ponownie po upływie około pół godziny od nałożenia kremu satynowego. Krem bardzo dobrze sprawdza się do ochrony ułożenia szaty na uszach i nogach.

 

Zastosowanie:

Niewielką ilości kremu, delikatnie rozetrzyj w dłoniach i nałóż na szatę. Następnie rozczesz szatę szczotką lub grzebieniem.
W celu wykończenia fryzury, nałóż na zewnętrzną warstwę szaty 1 lub 2 godziny przed wejściem na ring.
Nie zawiera oleju, lanoliny i barwników.

Produkt dodany do porównania