Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 70,00 zł - 446,00 zł

Zestawy kosmetyków

Aktywne filtry

Starfire's zestaw nawilżający

Cena 365,00 zł

Zestaw nawilżający kosmetyków linii Starfire's. Zestaw składa się z 3 produktów zapewniających idealny jedwabisty wygląd futra o długim włosie lub każdej sierści wymagającej nawilżenia:  Szampon Arrogance 227ml - Leczniczy szampon nawilżający. Głęboko penetrujące składniki roślinne i nawilżające przywracają wilgotność, miękkość i połysk futru. Odżywka Insolence 227ml - Lecznicza odżywka nawilżająca. Głęboko odżywcza kuracja do włosów suchych, która jest jednocześnie penetrującą i nawilżającą kombinacją organicznych składników roślinnych, przywracających nawilżenie, miękkość i połysk. Spray Jealousy 227ml - Starfire's Jealousy Spray to rewolucyjny spray nawilżający, pozostawiony na zniszczonym włosie, odżywia go i uzdrawia.

Starfire's zestaw zwiększający objętość

Cena 378,00 zł

Zestaw kosmetyków linii Starfire's zwiększający objętość futra. Zestaw składa się z 3 produktów zapewniających doskonały wygląd objętości dla każdej rasy o podwójnej sierści lub każdej sierści, która potrzebuje objętości: Szampon Gluttony 227ml - leczniczy szampon zwiększający objętość. Odbudowuje objętość i pełność cienkich futer. Nie zawiera siarczanów, nie wysycha i utrwala kolor futra. Gluttony odżywia włosy, dzięki czemu futro wygląda i wydaje się grubsze, pełniejsze i łatwiejsze do układania. Odżywka Gossip 227ml - Uzdrawiająca odżywka nadająca objętość futru. Beztłuszczowa formuła zwiększa objętość futer, dodając blasku. Spray Flattery 227ml - niesamowicie teksturujący spray dający spektakularny efekt objętości. Dodaje tekstury, objętości i blasku, dzięki elastycznej formule. 

Starfire's zestaw głęboko odżywiający

Cena 445,00 zł

Zestaw kosmetyków linii Starfire's głęboko odżywiający futro. Zestaw składa się z 3 produktów do intensywnej kuracji nawilżającej dla każdej sierści wymagającej odbudowy i nawilżenia: Szampon Stripper-delikatnie i naturalnie oczyszcza i scala włosy. Wolny od siarczanów i bezpieczny dla kolorów. Naturalnie oczyszczacze i nie zawierające EDTA chelatory delikatnie usuwają z włosów chlor, minerały twardej wody, nagromadzony produkt, osadzone metale, chemikalia, leki i zanieczyszczenia. Odżywka Greed-silna maska odżywczo-regenerująca. Odżywcze drobinki połączone z  aktywatorem zwiększającym moc. Odmładzająca formuła Greed to bogate połączenie luksusowych naturalnych olejków i protein. Spray Jealousy-rewolucyjny spray nawilżający, który pozostawiony na zniszczonym włosie, odżywia go i uzdrawia.

Produkt dodany do porównania