Elbow Butter puszka mała (28g)
  • Obecnie brak na stanie

Paw Butter®

Masło Paw Butter nawilża suche łapy Twojego psa

Paw Butter nawilża łapy Twojego psa za pomocą mieszanki naturalnych składników. Wmasuj w poduszki łap swojego psa 2-3 razy dziennie przez 2-3 dni, a zachwycisz się jego miękkimi poduszkami u łap.

Psy mogą mieć hiperkeratozę, wygląda to, jakby rosła dodatkowa tkanka z łapy. Ten stan jest idiopatyczny (nie wiadomo dlaczego) i nie można go wyleczyć. Można go regularnie kontrolować za pomocą masła Paw Butter. Masło to dosłownie topi nadmiarową tkankę poduszki łapy.

Składniki: masło Shea, wosk pszczeli, olej rycynowy, olej awokado, olej migdałowy, masło kakaowe, olej kokosowy, oliwa z oliwek, olej z dziurawca, olej z rumianku, olejek z nagietka, olej z żywokostu, olejki z drzewa cedrowego, cyprysu i lawendy

Krem Paw Butter w puszce i w tubie to dokładnie ten sam preparat. Nie ma różnicy w produkcie.

Sposób użycia:

Puszka: Otwórz puszkę i zgarnij trochę masła palcem lub łyżką.  Użyj ciepła swojej dłoni przed nałożeniem aby produkt szybciej się wchłaniał.
Tubka: Trzymaj tubkę w kieszeni przez kilka minut, aby ją ogrzać. Wmasuj w czyste poduszki łap (jak na zdjęciu) powyżej).
Odwróć uwagę psa, aby powstrzymać go przed zlizaniem. Powtórz 2-3 razy dziennie przez 2-3 dni lub aż do efektu poprawy.
Uważać na dywan i meble przez 15 minut od aplikacji, aby uniknąć tłustych plam.

UWAGA: krem nie zawiera żadnych aktywnych składników i nie zaszkodzi Twojemu psu, jeśli poliże go trochę, jednak aby się wchłonął i wykonał swoją pracę, rozpraszaj psa po aplikacji (smakołykami, spacerem itp.).

 

Produkt dodany do porównania