Elbow Butter®

Czy Twój pies ma brzydkie, spękane modzele na łokciach?

Tworzenie się modzeli na łokciach u psów łokcia rozpoczyna się, gdy ciało twojego psa, próbuje chronić kostną część łokcia, która uderza w ziemię. Gdy twój pies upada na twarde podłoże, skóra zagęszcza się, aby chronić łokieć, co powoduje tworzenie się modzeli na łokciach.

Krem na łokcie jest pełny bogatych, nawilżających składników. Krem wchłania się w  łokieć Twojego psa, przynosząc mu komfort, zmniejszając napięcie i pomaga zapobiegać pękaniu i rozszczepianiu. W doskonały sposób nawilża modzele, dzięki uzdrawiającym ziołowym składnikom.

Krem na łokcie w puszce i w tubie to dokładnie ten sam preparat. Nie ma różnicy w produkcie.

Sposób użycia:

Oczyść modzel na łokciu (wyczyścić mokrą ciepłą ściereczką). Nałożyć krem na łokieć. Aby ułatwić wchłanianie się kremu, możesz ogrzać go w dłoni. Daj psu smakołyk, aby odwrócić jego uwagę od łokcia. Uważać na dywan i meble przez 15 minut od aplikacji, aby uniknąć tłustych plam.

Krem do łokci jest wytwarzany ręcznie dla Twojego psa przez Blissful Dog w dalekiej północnej Minnesocie, przy użyciu wszystkich naturalnych i organicznych składników: masła shea, oliwy z oliwek, oleju rycynowego, oleju z awokado, wosku pszczelego, wywaru z rumianku, naparu z ziół nagietka, żywokostu, olejku z dziurawca zwyczajnego, olejków eterycznych (cedrowy, cyprysowy, lawendowy i pomarańczowy).

UWAGA: krem nie zawiera żadnych aktywnych składników i nie zaszkodzi Twojemu psu, jeśli poliże go trochę, jednak aby się wchłonął i wykonał swoją pracę, rozpraszaj psa po aplikacji (smakołykami, spacerem itp.).

 

Produkt dodany do porównania