Nose Butter®

Czy Twój pies ma suchy lub popękany nos?

Wiele psów, zarówno rasowych, jak i mieszanych, może mieć pewien poziom suchości nosa. Ten poziom może wahać się od odrobiny suchości do bardziej ekstremalnej wersji, zwanej hiperkeratozą nosa, w której cały nos może być pokryty warstwami popękanej, przypominającej parch tkanki. Twój pies może mieć nadmierne rogowacenie nosa, jeśli nos wygląda jak poniżej :

Nose Butter® nawilża wszystkie poziomy suchości nosa psa, od niewielkiej suchości do ekstremalnej hiperkeratozy nosa.

Nose Butter® działa nawilżająco na nos psa. Zawarte w nim różne olejki i masła wsiąkają w nos psa, wygładzając przesuszoną tkankę nosa.

Nakładaj Nose Butter® 2-3 razy dziennie przez pierwsze 2-3 dni (może kilka dni dłużej dla bardzo suchych nosów), a następnie w razie potrzeby przypominająco (w zależności od psa).

Zdecydowana większość problemów z nosami psów suchych wymaga ciągłego działania. Tak jak nie możemy nałożyć ochrony przeciwsłonecznej raz w czerwcu i być chronionym na lato, nie możemy użyć Nose Butter®  na naszych psach kilka razy i oczekiwać, że efekty będą trwać wiecznie. Podobnie jak przy obcinaniu pazurów i czyszczeniu uszu, musimy dbać o dobre samopoczucie naszego psa.

Każda puszka i tubka Nose Butter®  jest ręcznie mieszana, nalewana i etykietowana w The Blissful Dog w dalekiej północnej Minnesocie.

Masło do nosa występuje w kilku rozmiarach puszek i tubek, ponieważ noski psa występują we wszystkich rozmiarach, od najmniejszego nosa Yorka do gigantycznego pyska Mastiffa. Wszystkie użyte składniki są naturalne i organiczne.

Sposób użycia:  Nałożyć pastę na nos psa. Dać przysmak psu lub zająć go, aby pies nie zlizał pasty przed jej wchłonięciem. Powtórzyć 2-3x dziennie przez 1-3 dni lub do momentu, gdy poprawi się kondycja nosa. Używać przypominająco 1-2 razy w tygodniu. Wskazówki: Użyj łyżki, aby nałożyć pastę z puszki i rozgrzać ją w dłoni przed użyciem, jeśli to konieczne. Wiele psów nie lubi ścisłej kontroli i próbuje uciec, więc pastę należy nakładać szybko.

Skład: Masło shea, masło z nasion kokosa, olejek migdałowy, olej kokosowy, olej z awokado, olej rycynowy, wosk pszczeli, oliwa z oliwek

Efekty przed i po zastosowaniu Nose Butter®:

Produkt dodany do porównania