Fresh’n Clean® Premise Odor-Off® Concentrate

Fresh 'n Clean Premise Odor-Off Concentrate trwale eliminuje  (a nie maskuje) zapachy zwierząt domowych na dywanach, meblach, klatkach, posłaniach dla zwierząt domowych i innych miejscach. Eliminuje nieprzyjemne zapachy za pomocą pięciu unikalnych sposobów, w odróżnieniu od innych produktów dostępnych na rynku. Pięć sposobów działania to: neutralizacja, absorpcja, związanie, pochłanianie i rezydowanie. Neutralizacja zmienia nieprzyjemny zapach na neutralny. Cząsteczki walczące z zapachem pochłaniają odory zapobiegając odparowywanie. Środki wiążące chemicznie zmieniają strukturę molekularną zapachu zapobiegając nieprzyjemnemu zapachowi. Inhibitory powstrzymują rozkład biologiczny, aby eliminować odory. Długotrwałe związki resztkowe pozostają aktywne do ciągłej kontroli i zapobiegania odorom. Ta technologia jest tak potężna, że została wykorzystana przy sprzątaniu miejsca zbrodni i na rynku weterynaryjnym od lat. Jest teraz dostępna dla wszystkich dzięki temu produktowi.

Z technologią K.O.E.® (eliminacja zapachów kennelowych)

● Usuwa zapachy z wszystkich powierzchni

● Pozostawia delikatny, świeży zapach

● Można dodać do środka czyszczącego, sprayu lub płynu do płukania

● Można stosować podczas prania mebli, mycia podłóg, prania dywanu za pomocą odkurzacza piorącego

Najnowsza technologia eliminuje nieprzyjemne zapachy.

Instrukcje stosowania

Zdjąć nakrętkę z małej, stopniowanej części butelki. Ściśnij dużą część butelki, ( z zamkniętym korkiem), zmuszając koncentrat do przedostania się do komory pomiarowej.

● Dodać  1 łyżkę stołową na 7 litrów roztworu czyszczącego lub wody. Te same rozcieńczenia stosować do uzyskania sprayu w butelce z rozpylaczem.

● Do mycia pod wysokim ciśnieniem należy dodać środek do zbiornika na detergent w proporcji 1 łyżkę stołową na 22,5 litra roztworu

● Proporcje rozcieńczenia mogą być zmieniane w zależności od potrzeby lub rodzaju urządzeń ciśnieniowych.

 

Bezpieczeństwo produktu: Wszystkie produkty Premise Odor-Off są bezpieczne w użyciu na każdej powierzchni. Przed zastosowaniem na tkaninach dokonać testu trwałości barwy w niewidocznym miejscu. Podobnie jak w przypadku każdego produktu do pielęgnacji zwierząt, skonsultuj się ze swoim lekarzem weterynarii i zapoznaj się z instrukcjami na etykiecie. Zawiera wodę, olej mineralny i konserwanty. Niepalny i biodegradowalny.

Uwagi: Trzymać z dala od dzieci. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować do oczu zwierząt domowych. W razie potrzeby wypłukać wodą. Stosowanie roztworów chloru obniża skuteczność środka.

 Produkt w postaci wkładu do uzupełnień.

 

Produkt dodany do porównania