Środek przeciw biegunce Pet Pectillin®

Pomaga zwalczyć biegunkę i luźny stolec u psów i kotów. Zapobiega odwodnieniu spowodowanemu biegunką poprzez uzupełnianie elektrolitów. Zapewnia ochronną powłokę przewodu pokarmowego która łagodzi podrażnienia i zapobiega wchłanianiu toksyn. Pomaga złagodzić podrażnienia, dyskomfort i skurcze związane z biegunką. Zwiększa objętość kału i spowalnia jego przyspieszone wydalanie.

Sposób użycia:

Wstrząsnąć przed użyciem. Stosować bezpośrednio do ust zwierzęcia co 4 godziny lub mieszać z jedzeniem. Skonsultować się z lekarzem weterynarii w sprawie używania tego produktu u zwierząt o wadze poniżej 5 kg.

Psy i koty:  od 2,3 do 6,8 kg ……………....... 1 łyżeczka (5 ml)
od 6,9 do 22,7 kg ……….………............................ 2 łyżeczki (10 ml)
22,8 kg lub więcej  ……………………............. 1 łyżka stołowa (15ml) 

Uwaga: Nie stosować u psów lub kotów w ciąży. Jeśli biegunka pogarsza się lub trwa dłużej niż 2 dni, skonsultuj się z lekarzem weterynarii. Po każdym użyciu opakowanie produktu należy szczelnie zamknąć. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Do stosowania wyłącznie u zwierząt. W przypadku spożycia przez ludzi skonsultować się natychmiast z lekarzem.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze 15-30 st. C

Składniki aktywne na 1 łyżeczkę: Pectin 0,8% i Kaolin 8,0% o celu przeciwbiegunkowym.

Nieaktywne składniki: woda, gliceryna, kwas sorbinowy, guma ksantanowa, sorbitol, benzoesan sodu, sorbinian potasu, sorbinian potasu, chelat aminokwasowy wapnia, chelat aminokwasowy magnezu, chlorek sodu, kwas mlekowy.

 

Produkt dodany do porównania