Nasza hodowla powstała w 2000 r. Hodowla nasza znajduje się we Wrocławiu w stolicy Dolnego Śląska. W naszej hodowli znajdują się koty ze znanych hodowli europejskich i amerykańskich.

Hodowla kotów rasy Maine Coon to nasze hobby, które przerodziło się w prawdziwą pasję. Uwielbiamy te duże koty za ich wspaniałą psychikę i charakter. Te piękne duże koty to w rzeczywistości małe kociaki, które uwielbiają zabawy, głaskanie i czułe szeptanie do nich. Jeździmy z naszymi kotami na wystawy w Polsce jak również do krajów europejskich. Nasze koty należą do stowarzyszenia FIFE.

Nasze kotki mają kocięta tylko raz w roku, dzięki czemu rodzą się one silne i zdrowe. Nasze kociaki odchodzą do nowych domów w wieku 12 tygodni. Do nowych właścicieli trafiają już zaszczepione i odrobaczone. Nabywcom naszych kociąt udzielamy wszelkich porad odnośnie wychowania, pielęgnacji i wystaw. Każdy nasz kociak jest odporny na psy ponieważ wychowują się z nimi od małego. Zwracamy szczególną uwagę aby nasze kociaki trafiały do kochających je rodzin.

 

Lavender Love*Pl
Agnieszka i Michał Dec
Wrocław, Polska
+ 48. 692 466 321
e-mail: lavenderlove@wp.pl

Ostatnia aktualizacja:
Projekt graficzny, wykonanie i opieka: Marta Borkowska - SEPIS Project ||
LavenderLove*Pl © 2007 - kopiowanie zdjęć i treści bez zgody hodowli ZABRONIONE ||